^Powrót do góry

DIECEZJALNE SANKTUARIUM BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

Parafia pw. Chrystusa Sługi w Ełku

f
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

04 stycznia 2015r.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty rodzinom z klatki V Bahrkego 2, opieka nad kościołem przechodzi teraz do rodzin z klatki VI Bahrkego 2. Prosimy, aby sprzątanie kościoła odbyło się w piątek po godzinie 19.00 lub w sobotę do godziny 15.00.

Ofiary na wykonanie prac remontowych plebanii naszej parafii, a także na fundację marmuru do nowego tabernakulum przyjmuje Komitet Budowy dzisiaj, jak w każdą niedzielę, w kancelarii parafialnej przed i po Mszy św. Wszystkim, którzy włączają się w fundację realizowanych dzieł w naszej parafii składamy serdeczne Bóg zapłać.

1. NIEDZIELA  - 04.01. II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

- o godz. 16.00 – spotkanie opłatkowe Kół Żywego Różańca, Czcicieli Miłosierdzia Bożego i Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa
- o godz. 17.00 – spotkanie opłatkowe Komitetu Budowy Kościoła

- o godz. 16.00 – Katecheza Przedślubna

2. WTOREK – 06.01. – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli

- Msze św. o g.: 7.00; 8.30; 10.00; 12.00 i 18.00

- ofiary składane na tacę będą przeznaczone na misje

3. KOLĘDARozpoczęliśmy w sobotę wizytę duszpasterską zwaną „kolędą”. Duszpasterze udają się do naszych domów, jak co roku, aby w imię Chrystusa zanieść błogosławieństwo. Uczyńmy wszystko, aby atmosfera tego spotkania przebiegała w duchu wiary i modlitwy. Ponieważ w wielu klatkach nie funkcjonują już wpłaty na kościół za pośrednictwem zeszytów możemy uzupełnić nasze wpłaty na kościół jednorazową ofiarą podczas kolędy. Wszystkim z góry dziękujemy. Kolęda rozpoczynać się będzie codziennie o godz. 15.30, a w sobotę od 14.00.

Poniedziałek         - 05.01. – Piwnika Ponurego 4 i 6

Wtorek                  - 06.01. – Trzech Króli – kolędy nie ma

Środa                    - 07.01. – Witosa 5a; Grota Roweckiego 8, 12 i 12a

Czwartek               - 08.01. – Grota Roweckiego 10 i Witosa 5

Piątek                    - 09.01. – Grota Roweckiego 4 i 6

Sobota                   - 10.01. – Witosa 3 i Dobrzańskiego 2

8. NIEDZIELA – 04.01. – Niedziela Chrztu Pańskiego

- ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na potrzeby WSD w Ełku

7. Z racji kolędy kancelaria parafialna będzie czynna tylko w poniedziałki i piątki od g. 10.00 do 12.00. Bardzo pilne sprawy prosimy zgłaszać u księży w zakrystii w niedzielę lub w dzień powszedni po Mszy św. porannej lub wieczornej.

 

8. MARTYRIA – numer styczniowy można nabywać u ministrantów przed kościołem

COPYRIGHT 2019  Parafia pw. Chrystusa Sługi w Ełku