2014.08.24 - XXI Niedziela zwykła

XXI Niedziela Zwykła

24 sierpnia 2014 r.

Z przykrością, ale nie dziękujemy rodzinom z klatki III Witosa 3, bo nie zrealizowały swojej powinności wobec całej wspólnoty w przygotowaniu świątyni do niedzielnej liturgii i prosimy, aby pomogły w tym tygodniu rodzinom z klatki IV Witosa 3, do których opieka nad kościołem teraz przechodzi, i prosimy, aby sprzątanie kościoła odbyło się w piątek po godzinie 19.00 lub w sobotę do godziny 15.00.

Ofiary na wykonanie prac remontowych plebanii naszej parafii, a także na fundację marmuru do nowego tabernakulum przyjmuje Komitet Budowy dzisiaj, jak w każdą niedzielę, w kancelarii parafialnej przed i po Mszy św. Wszystkim, którzy włączają się w fundację realizowanych dzieł w naszej parafii składamy serdeczne Bóg zapłać.

1. NIEDZIELA 24.08.o godz. 16.00 - Katecheza Przedślubna

2. WTOREK26.08. – Uroczystość NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ - Msze św.

w naszym kościele o g. 6.30; 10.00 i 18.00

3. Spowiedź przed początkiem Roku Szkolnego:  czwartek, piątek, sobota o godz. 15.00

4. PONIEDZIAŁEK – 01.09. – Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego

- Gimnazjum Nr 3 – Msza św. – o g. 8.30

- Szkoła Podstawowa Nr 9 – Msza św. o g. 9.30

- Młodzież Szkół Średnich – Msza św. o g. 18.00

5. Witamy pośród nas Ks. Kamila Jasińskiego, który zgodnie z dekretem Księdza Biskupa Ełckiego został mianowany wikariuszem naszej parafii na miejsce
Ks. Dariusza, i życzymy Mu obfitości łask Bożych w duszpasterskim posługiwaniu.

6. JUBILEUSZ – w dniu 14 września 2014r. Parafia nasza przeżywać będzie Jubileusz XXV-lecia istnienia.Do tej uroczystości pragniemy się przygotować przez liczny udział we wcześniej organizowanych konkursach: 1. 25 lat Parafii Chrystusa Sługi w rodzinnym obiektywie – prezentacja multimedialna i 2. Rodzina „mały Kościół” z wdzięczności Kościołowi lokalnemu – dowolna praca literacka (kartka z pamiętnika, opowiadanie, wiersz) lub plastyczna – plakat na formacie A2. W trakcie świętowania Jubileuszu 14.09. będzie także przeprowadzone III Miejskie Dyktando o życiu, małżeństwie i rodzinie. Regulamin Konkursu podany jest na plakacie w gablocie i na stronie internetowej parafii www.milosierdzie.elk.pl

Podobne wpisy