XXV Niedziela Zwykła 2014

XXV Niedziela Zwykła

21 września 2014 r.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty rodzinom z klatki VII Witosa 3, opieka nad kościołem przechodzi teraz do rodzin z klatki I Witosa 5. Prosimy, aby sprzątanie kościoła odbyło się w piątek po godzinie 19.00 lub w sobotę do godziny 15.00. Dziękujemy dzisiaj wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania Uroczystości Jubileuszu 25-lecia naszej parafii, a także tym wszystkim, którzy w tym Jubileuszu uczestniczyli – Bóg zapłać!

Ofiary na wykonanie prac remontowych plebanii naszej parafii, a także na fundację marmuru do nowego tabernakulum przyjmuje Komitet Budowy dzisiaj, jak w każdą niedzielę, w kancelarii parafialnej przed i po Mszy św. Wszystkim, którzy włączają się w fundację realizowanych dzieł w naszej parafii składamy serdeczne Bóg zapłać.

1. NIEDZIELA  - 21.09. dzisiaj przed kościołem są zbierane ofiary na fundusz zakonu kontemplacyjnego Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku

- o godz. 16.00 – Katecheza Przedślubna

2. PIĄTEK26.09.–na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą i spotkanie organizacyjne członków Dzieła Nieustannej Nowenny naszej parafii

3. NIEDZIELA28.09. – Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na potrzeby WSD w Ełku

- po Mszy św. o godz. 8.30 – odbędzie się spotkanie z rodzicami osób, które w tym roku pragną przygotowywać się do sakramentu bierzmowania

- po Mszy św. o godz. 12.00 – spotkanie z rodzicami dzieci klas III, które w ubiegłym roku nie przystąpiły do I Komunii Św.

4. MARTYRIA – numer wrześniowy – zachęcamy do kupna i czytania

Podobne wpisy