Dzień skupienia DNNUJ 27.04.2019

2018 DNNUJ KonieczkiDzieło Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa będzie przeżywało swój Dzień Skupienia w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ełku 27 kwietnia 2019 r. Tradycyjnie włączamy się także w ostatni dzień Nowenny przed uroczystością Miłosierdzia Bożego. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich Kapłanów, Asystentów grup modlitewnych, Koordynatorów oraz Członków DNNUJ.

 Koordynatorzy w tym dniu będą mieli także swoje spotkanie z Zarządem DNNUJ. Dlatego też bardzo prosimy tak zaplanować czas, aby można było w tym dniu przybyć do Ełku.

Plan Dnia Skupienia:

14.00 – przywitanie i zawiązanie wspólnoty

14.15 – konferencja (Ks. prał. Stanisław Tabaka)

15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia, Adoracja Najświętszego Sakramentu (możliwość spowiedzi)

16.00 – przerwa integracyjna

16.00 – Spotkanie Koordynatorów

17.00 – Nowenna do Bożego Miłosierdzia

18.00 – Msza św. pod przewodnictwem Ks. Bpa Jerzego Mazura (Kapłani proszeni są o zabranie alb i stuły koloru białego)

Jesteśmy zaproszeni, jako Uczniowie Jezusa Miłosiernego, aby spotykać się z Jego miłującym spojrzeniem i by odkrywać Osobę Ducha Świętego oraz Jego darów, które otrzymaliśmy. Jak często zachęcał śp. Ks. Inf. Włodzimierz Wielgat: „niech każdy kogoś przyprowadzi ze sobą”, bo trzeba ogromu modlitwy, aby rozpalić oziębłe dusze, by chciały zanurzyć się w Bożym miłosierdziu, niech nikogo z nas nie zabraknie.

Zapraszamy wszystkich należących do Nieustannej Nowenny i ich rodziny oraz tych, którzy chcieliby wstąpić lub zapoznać się z tym Dziełem.

Dziękując za każde poświecenie się na rzecz DNNUJ życzymy na zbliżające się święta, by Jezus Zmartwychwstały wlewał w nasze serca nadzieję i miłość w dawaniu świadectwa naszej wiary.

Z darem modlitwy

Ks. dr Jacek Nogowski
Opiekun Duchowy DNNUJ