Ogłoszenia 19.09.2021

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

19 września 2021 r.

 

  • Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty rodzinom z klatki I Bahrkego 2.
  • Przygotowaniem kościoła do następnej niedzieli zajmą się rodziny z klatki II Bahrkego 2.
  • Prosimy,aby sprzątanie kościoła odbyło się w piątek po godz. 18.30 lub w sobotę do godz. 15.00.
    Ofiary na realizowanie prac w naszym kościele, przyjmuje Komitet Budowy dzisiaj, jak w każdą niedzielę, w kancelarii parafialnej przed i po Mszy św.
  • W ostatnią niedzielę zebraliśmy ofiary na spłacenie prac wykonanych przy elewacji kościoła w wysokości 5 tyś. 80 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczneBóg zapłać.

1.  NIEDZIELA- 19.09. - po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci  przygotowujących się w tym roku szkoilnym do I Komunii Św.
  
- o godz. 16.00 - Katecheza Przedślubna.

2.  WTOREK - 21.09. - w każdy wtorek po Mszy św. wieczornej odbywają się spotkania  Ruchu Rodzin Nazaretańskich, na które serdecznie zapraszamy.

3.  SOBOTA- 25.09. - Wydział Katechetyczny Ełckiej Kurii Diecezjalnej serdecznie zaprasza wszystkich nauczycieli, pedagogów, katechetów, księży i siostry zakonne na diecezjalną Pielgrzymkę Nauczycieli do Sanktuarium Matki Bożej w Studzienicznej. Rozpoczęcie o g. 10.00.

4.  Kolejny „Różaniec publiczny" w Ełku - odbędzie się w najbliższą sobotę 25.09. o godz. 17.00 przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Armii Krajowej (od strony
Banku Millennium). Zapraszamy i zachęcamy do włączenia się w tę formę modlirwy w intencji  odnowy moralnej narodu polskiego.

5.NIEDZIELA26.09.- ofiary zbierane na tacę w przyszła niedzielę będą przeznaczone na potrzeby WSD w Ełku.

6. Prasa katolicka: jest do wzięcia przy wyjściu z kościoła