Ogłoszenia 22 października 2023

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
22 października 2023 r.

 

  • Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty rodzinom z klatki II Okulickiego 5.
  • Przygotowaniem kościoła do następnej niedzieli zajmą się rodziny z kl. III Okulickiego 5.
  • Prosimy, aby sprzątanie kościoła odbyło się w piątek po godzinie 18.30 lub w sobotę do 15.00.
    Ofiary na realizowanie prac w naszym kościele
     przyjmuje Komitet Budowy dzisiaj, jak w każdą niedzielę, w kancelarii parafialnej przed i po Mszy św. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać
1.   NIEDZIELA-22.10.
- Dzisiaj w kościele przeżywamy Niedzielę Misyjną, która jest obchodzona w tym roku pod hasłem „Misje sercem Kościoła”Dzień ten jest również świętem patronalnym Papieskich Dzieł Misyjnych, a szczególnie Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary. W Polsce Światowy Dzień Misyjny, zwany również Niedzielą Misyjną przedłuża się na cały tydzień. Zapraszamy więc do wspólnej modlitwy w tym tygodniu w intencji misji, szczególnie na Mszach św. i Różańcu.                            
 - O godz. 16.00 - Katecheza Przedślubna
2.   Nabożeństwo Pażdziernikowe  Różaniec- codziennie o g.17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
3.WYPOMINKI
- Będą odprawiane przez cały miesiąc listopad codziennie o godz. 17.30, a Msza św. zbiorowa będzie odprawiana przez cały listopad codziennie o godz. 18.00. Kartki prosimy wypełnić czytelnie z podaniem nazwy ulicy w prawym górnym rogu kartki i wraz z ofiarą złożyć u księży w kościele lub w kancelarii. Jeżeli mamy wielu zmarłych o jednym nazwisku, to nie piszemy nazwiska po każdym imieniu, ale na końcu wymieniając po kolei najpierw imiona wszystkich z tej rodziny. 
Zamawiając Mszę św. zbiorową i wypominki za swoich bliskich zmarłych, pamiętajmy, że są one wyrazem miłości i jedności całego Kościoła: tego pielgrzymującego na ziemi i tego, który przeszedł już granicę śmierci. 
4.   NIEDZIELA29.10.
- W przyszłą niedzielę na zakończenie Tygodnia Misyjnego gościć   będziemy przedstawicielkę organizacji „Open Doors”, która zajmuje się pomocą prześladowanym chrześcijanom na świecie i zapozna nas z działalnością tej organizacji
- W przyszłą niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na cele Nuncjatury Apostolskiej
- O godz. 18.00 spotkanie formacyjne dla młodzieży klas VII przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania. 

 
 

Podobne wpisy