Featured

Ogłoszenia 28 stycznia 2024

V NIEDZIELA ZWYKŁA
28 stycznia 2024 
  • Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty rodzinom z klatki  I Piwnika Ponurego 4.
  • Przygotowaniem kościoła do następnej niedzieli zajmą się rodziny z klatki II Piwnika Ponurego 4.
  • Prosimy, aby sprzątanie kościoła odbyło się w piątek po godzinie 18.30 lub w sobotę do godziny 15.00.
  • Ofiary na zrealizowanie prac w naszej parafii przyjmuje Komitet Budowy dzisiaj, jak w każdą niedzielę, w kancelarii parafialnej.
  • Wszystkim ofiarodawcom włączającym się we wspólne dzieła prowadzone w naszej parafii składamy serdeczne Bóg zapłać.
1. NIEDZIELA- 28.01.
    - O godz. 16.00 - Katecheza przedmałżeńska
2. KOLĘDA
    - Zakończyliśmy w tym tygodniu w naszej parafii odwiedziny duszpasterskie. Jeszcze raz dziękujemy tym wszystkim, którzy przyjęli nas w swoim domu, za serdeczność, otwartość i okazaną nam życzliwość. Dzisiaj jeszcze odwiedzimy (od godz. 14.00) te rodziny, które nie mogły nas przyjąć w wyznaczonym czasie i zaprosiły nas z kolędą na dzisiaj.
2. PIĄTEK- 02.02. - Święto Ofiarowania Pańskiego
                                 - Matki Bożej Gromnicznej; 
                                 - Dzień Życia Konsekrowanego 
                                -  I Piątek Miesiąca
    
- Msze św. z poświęceniem gromnic o godzinie: 6.30, 12.00, 15.30 i 18.00.
    - Taca zebrana tego dnia przeznaczona jest na fundusz 
zakonu kontemplacyjnego 
      Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku.
4.SOBOTA - 03.02. - I Sobota Miesiąca
    - O godzinie  6.30 i 18.00 Msza św. i Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi będzie odprawiane rano po Mszy św. oraz wieczorem o godzinie 17.30.W ten dzień także przypada Wspomnienie św. Błażeja. Po Mszy św. porannej i wieczornej błogosławieństwo świecami ku czci św. Błażeja - patrona chroniącego przed chorobami gardła.
5. Katechezy Nowej Ewangelizacji będą głoszone w tym tygodniu w poniedziałek i czwartek o g. 19.00. Katechezy są czasem otwarcia się na słuchanie Słowa Bożego, bo tylko Bóg i Jego święte Słowo może dać odpowiedź na problemy twojego życia. Zapraszamy serdecznie
6. KANCELARIA PARAFIALNA
   Przywracamy dawny porządek działania kancelarii parafialnej, która będzie czynna we wtoreki, środy i piątei od 15.30 do 17.30. 

Podobne wpisy