Świadectwa

Jest to miejsce w którym możemy podzelić się swoimi świadectwami. W końcu Skarb otrzymaliśmy nie po to by go zakopać w sobie samym....

Niekoniecznie muszą być powiązane z naszym Sanktuarium. 

 

Komentarze  

# Obrazek z Jezusem Miłosiernym...Piotr, 25 lat 2020-06-24 20:53
Sytuacja miała miejsce ok 4 lata temu. Zmagałem się od dłuższego czasu z pewnym grzechem, a w pewnym momecie dane mi było już żyć przez jakiś czas w czystości, ale miałem za to różne lęki "które mówiły mi" że popełniłem niewybaczalny grzech a z którymi walczyłem. W pewnym momencie upadłem popełniając grzech o którym pisałem na początku, po czym spostrzegłem że nie ma przede mną obrazka Jezusa miłosiernego (był włożony w tablicę korkową i spadł). Następnego dnia poszełdem do spowiedzi. Nie mówiłem nic o obrazku, a ksiądz jako pokutę wyznaczył mi koronkę, która znajdowała się z tyłu tego obrazka. Była też tam mowa o nieskończonej miłości Chrustusa do grzeszników, co stanowiło jasną odpowiedź na lęk z którym zmagałem się od ok 2 miesięcy.

W dodatku odczułem niespotykaną wcześniej tego typu radość... i przybliżyłem się do Kościoła (choć miałem całe życie związane z Sakramentami to sercem nie byłem blisko...). Od tego momentu dana jest mi też pewna łaska czystości, która dzięki Bogu trwa do dzisiaj. Powiedziałbym nawet, iż rozpoczął się wtedy też pewien okres "zauroczenia się Miłością Chrystusa" w moim życiu. Najpiękniejszy rok mego życia zresztą. Zacząłem namacalnie odkrywać łaski, które Pan Bóg mi daje. W odpowiedzi na nie; rozeznając to za Wolę Bożą, wstąpiłem też do Seminarium Duchownego.

Z Sanktuarium w Ełku miałem styczność podczas pewnych seminaryjnych praktyk. Pozdrawiam serdecznie wszystkich parafian i gości. Polecam się też modlitwie. W końcu wciąż jestem pysznym grzesznikiem potrzebującym nawrócenia.

Niech Wam Bóg chojnie błogosławi swoimi Łaskami!

You have no rights to post comments